Стартував олімпійський тиждень

Дата: 20.09.2023 14:33

Стартував олімпійський тиждень 20.09.2023 р. у Царичанському ліцеї стартував Олімпійський тиждень. Під гімн Олімпійських ігор вітали кращі команди юних олімпійців з футболу, баскетболу, легкої атлетики та спортсменів по дарцу. Запалили олімпійський факел .Олімпійський день пройшов у форматі квест – гри за станціями: баскетбол, футбол, легка атлетика, дарц. На завершальному етапі квесту свою майстерність продемонстрували учні 11-х класів, запросивши до танцювальної гімнастики. Протягом тижня учні 9-11 класів будуть ще змагатися за кількість «лайків» на краще фото «Я і спорт», яке будуть розміщувати в Instagram.

Олімпійський тиждень, що стартував – це не лише змагання, це зразок змістовного, культурного відпочинку, здорового способу життя.