#STEMтиждень_spring2024,

Дата: 24.04.2024 14:34

Продовжуємо знайомство із STEMиттєвостями Царичанського ліцею.День третій. Середа.День спілкування.Дуже сподобалося учням використовувати чат-боти для спілкування з науковцями на уроках фізики та астрономії. На уроці фізики дев'ятикласники перед виконанням лабораторної роботи разом із чат ботом gpt з'ясували, якими методами можна перевірити закон збереження механічної енергії. Одинадцятикласники запитали про те, в яких галузях застосовуються знання про елементарні частинки та як досліджують їх властивості. Учні 11-А класу на уроці астрономії спілкувалися з Ніколою Тесла та дізнались про гіпотези утворення та можливі версії еволюції Всесвіту. На уроці фізики у 8 класі штучний інтелект допомогав учням вивчити тему "Теплові дії струму. Закон Джоуля - Ленца". Учні 7-8 класів із задоволенням поспілкувалися з Альбертом Ейнштейном, Марі Склодовською-Кюрі.