Культура безпечного життя

Дата: 05.03.2024 14:37

Культура безпечного життя Четвертого та п’ятого березня 2024р. у Царичанському ліцеї була проведена зустріч учнів 6, 7, 9, 10 класів з провідним інспектором ВЗНС Дніпровського РУ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області старшим лейтенантом служби цивільного захисту Чередніченком Олексієм Сергійовичем. Досвідчений у своїй справі Олексій Сергійович доступно і цікаво розкрив учням основні питання пожежної безпеки: причини і наслідки загорання, правила поведінки у задимленому приміщенні, евакуація з нього. У своїй бесіді з учнями він підкреслив, що причиною пожеж може бути навмисний підпал, паління. Нагадав підліткам про те, що існують юридичні закони, за якими передбачається не тільки адміністративна, але і кримінальна відповідальність за навмисно скоєний вчинок. Більш детально зупинився на вибухонебезпечних предметах, видах мін. Пояснив, як діяти, якщо людина потрапила на мінне поле. Зазначив, що міни важко побачити та розпізнати серед кущів, трави,гілля. Важливо знати, який вони можуть мати вигляд…Наприкінці заходу рятувальник вручив учням брошури «Ментальне здоров’я дітей під час війни: поради батькам та опікунам», газети « Палаючі новини», пам’ятки з правилами пожежної безпеки «Бережіть екосистеми від пожеж!», «Бережіть довкілля і своє здоров’я – не випалюйте сухостій!».Діти повинні розуміти, що від їхніх знань, умінь та навичок залежить життя, здоров’я і безпека оточуючих.Такі зустрічі формують у підростаючого покоління культуру безпечного життя.