10 жовтня, світ відзначав День ментального здоров’я

Дата: 10.10.2023 14:39

10 жовтня, світ відзначав День ментального здоров’я, який покликаний привернути увагу до важливості психічного добробуту людей. Особливо актуально це питання постало для України після початку повномасштабного вторгнення російської федерації. Адже війна та її наслідки впливають не лише на фізичне здоров’я українців, а й на психічний стан як дорослих, так і дітей. “Сьогодні, коли навкруги стільки болю, спричиненого війною, нам усім варто бути ще більш уважними та чуйними одне до одного. Піклуватися та підтримувати. Особливо це стосується дітей, чия психіка ще формується – у цих надскладних умовах”, – переконаний Оксен Ліслвий.