Подарунки кращим STEM-освітянам України

Дата: 05.10.2023 14:43

.До Дня вчителя в Києві оголошено про початок національного волонтерського проєкту з оцінювання готовності закладів освіти України до впровадження STEM / STEAM до 2027 року та вручено цінні подарунки для педагогів кращих STEM-закладів.Проєкт "Міжнародна STEAM стандартизація закладів освіти України STEAM Status” організований благодійною організацією “Фонд освітніх ініціатив”, який вже понад 11 років сприяє розвитку людського капіталу України. Ініціатива реалізується за підтримки професійної національної та міжнародної STEM-спільноти та соціально-відповідальних компаній.Одним з перших кроків проєкту передбачено створення та постійне оновлення бази даних та візуальної карти закладів освіти України, які впроваджують STEM чи STEAM.В дослідженні команди STEAM Status візьмуть участь понад 5 тисяч державних та приватних закладів освіти України, які будуть оцінені за показниками рівня підготовки фахівців та наявності необхідного технічного оснащення на відповідність стандартам STEAM TEAM, STEAM NOVATOR та STEAM PERSPECTIVE проєкту. Символічно, що напередодні Дня вчителя, 29 вересня 2023 року, перші десять кращих STEM-команд України отримали свої Сертифікати стандартизації з найвищим рейтингом - STEAM TEAM 2023.Привітали кращих STEM-педагогів країни та передали корисні технологічні подарунки для команд закладів освіти керівник проєкту STEAM Status, голова правління “Фонду освітніх ініціатив” Антон Дзюба та представники технологічних компаній-амбасадорів STEM-освіти в Україні: Олена Маслій-Шишова, керівниця КСВ-проєктів, директорка Департаменту по роботі з персоналом ІТ-Інтегратор, та Антон Ткаченко, регіональний представник Logitech Europe S.A. по роботі з корпоративним та державним сектором в Україні, Молдові та країнах АДРІЇ. Переможцями з найвищим рейтингом - STEAM TEAM 2023 - стали команди наступних закладів освіти:● Комунальний заклад Запорізька спеціалізована школа-інтернат "Січовий колегіум" Запорізької обласної ради, місто Запоріжжя;● Новопечерська школа-ліцей І-ІІІ рівнів, місто Київ;● Сарненський ліцей №5 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області місто Сарни;● Сарненський ліцей №2 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, місто Сарни;● Заклад загальної середньої освіти Галицинівський ліцей-опорний навчальний заклад Галицинівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, село Галицинове;● Криворізька гімназія №51 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, місто Кривий Ріг;● Криворізький центрально-міський ліцей Криворізької міської ради Дніпропетровської області, місто Кривий Ріг; ● Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради Черкаської області, місто Черкаси; ● Рогачинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Рогачинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Нараївської сільської ради Тернопільської області, село Рогачин; ● Царичанський ліцей Царичанської селищної ради Дніпропетровської областї, смт Царичанка.