Навчання юних рятувальників

Дата: 20.09.2023 14:45

Навчання юних рятувальників 20.09.2023 р. відбулося навчання загону Дружини юних рятувальників - пожежних ліцею, яку провів фахівець ВЗЗ з ПНС Дніпровського району ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області капітан служби ЦЗ Шаповал С.В. На засіданні юні рятувальники пригадали правила пожежної безпеки вдома, в громадських місцях та під час відпочинку . Сергій Віталійович наголосив на правилах користування вогнегасниками.Діти отримали корисну інформацію щодо дій під час виявлення вибухонебезпечного предмету.Наприкінці заходу дітям було надано відповіді на всі поставлені запитання та вручено листівки з правилами поводження під час виявлення вибухонебезпечних предметів.