#STEMтиждень_spring2024,

Дата: 26.04.2024 14:50

Продовжуємо знайомство із STEMиттєвостями Царичанського ліцею.Фото без описуДень п'ятий. П'ятниця.День прийняття рішень. Найяскравішими миттєвостями був сповнений п'ятий день STEM-тижня. 26 квітня здобувачі освіти 9-Б класу Царичанського ліцею стали учасниками проєкту «Колонізація Марсу». Разом з учителями фізики, математики та географії діти обирали двигун, який може скоротити час польоту на інші планети, розрахували економічні затрати та вирушили у подорож. Під час виконання проєкту здобувачі освіти зробили висновки що для колонізації Марсу необхідно: потужні двигуни, які дадуть можливість зменшити час польоту; надувний тепловий екран для висадки астронавтів на планету; високотехнологічні скафандри; будинки і лабораторії на колесах; безперебійне електропостачання; забезпечення лазерного зв’язку із Землею .