#scientists_women_dnipro

Дата: 30.01.2024 14:51

Царичанський ліцей Царичанської селищної ради Векленко Аліна учениця 10-А класу Хеди Ламар Хеді Ламар була австрійською акторкою та винахідницею, яка внесла значний внесок у розвиток бездротових технологій. У співпраці з композитором Джорджем Антенном вона розробила технологію переключення частоти, спроектовану для захисту від перешкод у комунікаційних системах. Цей винахід, відомий як "спрямований розподіл частот", мав велике значення для розвитку сучасних бездротових технологій, таких як Wi-Fi та Bluetooth. Ламар також була активною в галузі наукових досліджень та винахідництва протягом свого життя, але її винахід отримав визнання тільки пізніше, після того, як технології, що на ньому базуються, стали широко використовуваними.