#STEMтиждень_spring2024,

Дата: 26.04.2024 14:54

Продовжуємо знайомство із STEMиттєвостями Царичанського ліцею.Фото без описуДень п'ятий. П'ятниця.День прийняття рішень.Найяскравішими миттєвостями був сповнений п'ятий день STEM-тижня.У рамках проведения тижня STEM був проведений квест для 10-х класів "З Україною в серці". Ці інтелектуально-спортивні змагання з елементами формату ЗНО вимагали від учнів організованості, згуртованості, швидкості реакції і відповідальності у прийнятті рішень. Цей захід зібрав і згуртував класи у бажанні перемогти та здружив колективи між собою. В азарті змагання команди проявили свою компетентність, знання STEM-предметів, активність та уміння працювати в команді.