До Дня Європи

Дата: 09.05.2024 14:59

Фото без опису, який цього року Україна відзначає 9 травня, у Царичанському ліцеї було проведено ряд змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Учителі географії провели уроки «За мир та спокій в Україні та Європі», години спілкування «Європа – наш спільний дім», «Історія Євросоюзу», «Знай про Європу більше», під час яких діти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які до нього входять, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Старшокласники школи поглибили свої знання з історії євроінтеграції. Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у становленні України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.