Розмаїття вишиванок

Дата: 16.05.2024 15:01

Розмаїття вишиванок 16.05.2024р. - Всесвітній день вишиванки - міжнародне свято, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.Учні та вчителі Царичанського ліцею долучитися до цього свята, одягнувши вишиванку. Ліцей замайорів від розмаїття вишиванок різних кольорів, візерунків, форматів. А члени роїв «Орільські джури» та «Чайка» долучилися до майстер – класів і виготовили власноруч браслети з орнаментом вишивки. Діти одягли браслет на руку і цим довели, що єдині у думці, у діях …Цей день об’єднує тих, хто серцем і душею вболіває за свою Україну, пишається та Фото без описуповажає багаті звичаї українського народу.