Спорт об'єднує та надихає

Дата: 10.05.2024 15:05

Фото без опису10.05.2024 р. В Царичанському ліцеї, на футбольному полі, відбулася товариська зустріч з футболу між командою старшокласників, до складу якої входили члени рою «Орільські джури» та командою вчителів ліцею. Команди активно розпочали гру, показали справжній футбол та високі спортивні вміння. Матч виправдав очікування, видався цікавим. Дружня атмосфера переросла у безкомпромісну боротьбу. М'яч переміщався з центра поля до воріт команд, де час від часу створювалися хвилюючі моменти. Останні хвилини гри запам’яталися активними діями, однак змінити перебіг подій матчу команді вчителям на свою користь не судилося. Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь школярів.