ТУРНІР З БАСКЕТБОЛУ ПАМʼЯТІ СЕРГІЯ ПЕТРОВИЧА ПОПИКА

Дата: 22.03.2024 15:12

ТУРНІР З БАСКЕТБОЛУ ПАМʼЯТІ СЕРГІЯ ПЕТРОВИЧА ПОПИКА 22 березня 2024 р. в Царичанському ліцеї відбувся турнір із  баскетболу пам’яті Сергія Петровича Попика, вчителя фізичної культури Царичанської середньої школи, який багато зробив для розвитку спорту в закладі, зокрема баскетболу.Ми з глибокою вдячністю згадуємо кожний урок вчителя, який відзначався глибоким змістом і продуктивним руховим навантаженням.Сергій Петрович був керівником методичного об’єднання вчителів фізичної культури колишнього Царичанського району, неодноразово очолював турніри з баскетболу. Вчитель рано пішов від нас та встиг посіяти свої скарби: простоту, людяність, наполегливість. І сьогодні учні С.П.Попика, наслідуючи його приклад, продовжують важливу справу у вихованні молодих спортсменів.Сьогоднішній турнір – це нагода показати свої сили, вміння долати суперників.На відкриття гри завітали селищний голова Геннадій Сумський, начальник відділу освіти Сергій Китайгора , донька Сергія Петровича Попика Наталія Сергіївна та внуки. У звернені до учасників турніру гості побажали грати ціленаправлено, правильно виконувати комбінації, не піддаватися стресам.На баскетбольному майданчику змагалися команди Бабайківського, Преображенського, Прядівського, Царичанського ліцеїв. Кожен із учасників намагався продемонструвати свої технічні прийоми гри, здійснював результативні передачі своїм партнерам.По закінченню змагань учасники отримали почесні грамоти за призові місця, були відмічені кращі капітани та гравці команд.Перехідний кубок Сергія Петровича Попика здобула команда баскетболістів Царичанського ліцею.

Ми були свідками справжнього баскетболу. Щасливі очі всіх учасників сьогодні — це те, заради чого ми працюємо, те, що мотивує нас рухатися далі.