А Бабин Яр мовчить…

Дата: 29.09.2023 15:15

А Бабин Яр мовчить… В історії нашого народу багато трагічних сторінок. Однією з них є Бабин Яр - символ трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі. З метою увічнення пам’яті масового вбивства євреїв на Україні, вшанування жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації столиці України, об’єднання зусиль суспільства щодо запобігання повторення злочинів проти людяності у Царичанському ліцеї були проведені уроки пам’яті «Біль нашої пам’яті», «Трагедія Бабиного Яру – найтяжчий злочин проти людства», «А Бабин Яр мовчить…» для учнів 5 - 11 класів. Діти із задоволенням та цікавістю слухали розповіді учителів історії України про події, які відбувалися в нашій державі в 1941р.