Спорт-це життя!

Дата: 05.04.2024 15:26

Спорт-це життя! Шостого квітня за ініціативи Міжнародного Олімпійського Комітету та за підтримки Організації Об’єднаних Націй по всьому світу відзначається Міжнародний день спорту заради розвитку та миру.З нагоди цієї дати п’ятого квітня 2024 р. у Царичанському ліцеї були проведені заходи, а саме: відкриття Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру під гаслом «О спорт! Ти – життя!». Учні 7-А класу у своєму виступі зазначили, що спорт - вірний, незмінний супутник життя. Для учнів 3-А, 4-А, 10-А класів учні 11 –А клас провели флешмоб . Рухлива ранкова зарядка захопила учнів 5-А кл., 6-А кл. Спортивну активність показали учні 8-А, 9-А, 10-А, 11-А класів, які здійснили забіг. Активно долучилися до екологічної акція з висадки дерев учні10-А класу. А також вони відвідали поранених бійців у лікувальному закладі.Спорт, активний відпочинок, інтелектуальні змагання завжди знаходять своїх поціновувачів.Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність – це запорука благополуччя та процвітання.