Зробимо цей світ безпечним разом!

Дата: 17.04.2024 15:32

17 квітня 2024 року до Царичанського ліцею Царичанської селищної ради завітали інструктори з попередження ризиків від мін та вибухонебезпечних предметів (ЕОRE) і готовності та захисту у випадку конфлікту ( Conflict Preparedness and Protection (CPP)) ГО «Асоціація саперів України» Генералов Олександр Валерійович та Лебідь Дар’я Олександрівна. Інструктори зустрілися з учнями 1-11 класів з метою запобігання нещасних випадків пов'язаних з вибухонебезпечними предметами. Провели інформування та навчання на тему «Попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів» та « Захист населення в зоні військових дій». Акцентували увагу дітей на тому, що потрібно знати про небезпеку від мін та вибухонебезпечних предметів (ВНП). Обговорили правила безпечної поведінки у ситуаціях, пов’язаних із виявленням мін та ВНП. Ознайомили з моделлю правильної поведінки при знаходженні підозрілого предмету. Надали інструктаж правильних дій у випадку інциденту на мінному полі.Знання заходів безпеки допоможуть уникнути загроз.Сапери України попереджають! Міни та ВНП - небезпечні для життя! Зробимо цей світ безпечним разом!