ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ - 2024

Дата: 02.02.2024 15:36

Інженерний тиждень – 2024: самозарадність здобувача освіти Із 29 січня 2024 р. по 02 лютого 2024 р. у Царичанському ліцеї Царичанської селищної ради був проведений «ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ – 2024».Головною темою тижня було обрано – самозарадність. Самозарадність – це важлива складова розвитку креативності, відповідальності, самостійності. А інженерний тиждень – це проєкт для учнів 1-11 класів, покликаний зацікавити наукою, спонукати до розвитку власного інженерного потенціалу.Протягом тижня для учнів ліцею було проведено два тематичні уроки і запропоновано до виконання 11 цікавих інженерних завдань за напрямами:циркулярне будівництво та переробка будівельних матеріалів (закордонний та український досвід);актуальні методи збору та очистки води (як для воєнного так і мирного життя); виготовлення саморобних портативних освітлювальних приладів; інженерні конструкції, що потребують мінімальної кількості матеріалів (механічні іграшки, забави). Здобувачі освіти мали змогу самостійно, командами, з учителями або з батьками обирати завдання, фотографувати або знімати відео виконання робіт. Учасники отримали сертифікати участі в інженерному тижні, але найголовніше – це позитивні емоції та творчий розвиток здібностей дітей! Тож разом підсилимо відповідальність, впевненість, самозарадність учнів за допомогою STEM-підходів, інженерії та мейкерства.