Свою Україну любіть!

Дата: 09.03.2021 16:49

Свою Україну любіть!Під таким гаслом із 6 по 12 березня 2021 року в КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» пройшли заходи, присвячені дню народження Тараса Шевченка..Безсмертне слово Кобзаря лунало з відеожурналу «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» (рій «Орільські джури 2021»), зі сторінок наочного інформдайджесту  «Лунає слово Кобзаря у ріднім краї», підготовленого учнями 5, 7 класів; спонукало до роздумів про боротьбу за незалежність української нації (диспут «Не вмирає душа наша, не вмирає воля», 11-А,11-Б класи ; участь у челенджі «ТОП-5 цікавих фактів про Тараса Шевченка», 9, 11 класи, члени рою «Орільські джури 2020»); стимулювало до творчості (конкурс малюнків «Тарасовими стежками» 1-4, 6 класи); виховувало почуття прекрасного (поетичні вітання «Ну що б, здавалося, слова…», 9-А, 9-Б, 9-В класи); формувало компетенцію (інтелектуальна гра «Відомий і невідомий Шевченко», 8 класи;  виставка кросвордів до творів поета, підготовлена учнями 5-8 класів).

Школярі мали змогу осмислити геніальність великого сина українського народу, поглибити знання про його життя і творчість. Вшанування пам’яті Кобзаря сприяло формуванню національної самосвідомості й громадської компетентності учнів нової української школи.