День Європи

Дата: 20.05.2019 16:53

День Європи
Із 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. У цей день мешканці України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
15 травня 2019 року в КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» були проведені заходи спрямовані на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учнів, формування «європейської свідомості» та відчуття «громадянина Європи», усвідомлення серед молодих українців своєї приналежності до Європи.
Для учнів початкової та середньої ланки проведено інформаційне забезпечення, а учнів 9-11 класів запросили до онлайн – уроку.