Добре діло рою «Орільські джури» КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Профорієнтаційна зустріч

Дата: 21.02.2019 17:01

Добре діло рою «Орільські джури» КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

Профорієнтаційна зустріч
             Рій «Орільські ждури» тісно співпрацює з командним складом Царичанського комісаріату, а саме з начальником Царичанського комісаріату підполковником Світенком О.О. та його заступником майором Хоменком А.О. Діти вийшли із пропозицією, щоб допомогли провести профорієнтаційну зустріч із представниками вищих військових навчальних закладів. І от 21.02.2019 року до КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» завітали гості : старший лейтенант Кістриця Р.Г. , начальник відділу військового обліку та бронювання солдатів, сержантів запасу Царичанського ОРТЦК та СП ; старший лейтенант Пустовий В.І. Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки , офіцер відділу призову - сектору комплектування; підполковник Максименков Є.А.,старший викладач кафедри військової підготовки ДНУ залізничного транспорту; підполковник Кутовий М.А.,старший викладач Львівської національної академії сухопутних військ; майор Сінько В.В. викладач Харківського ВІТВ НТУ «ХПІ», які провели зустріч з учнями 10-11 класів об’єднаних територіальних громад району та студентами Царичанського аграрно-професійного ліцею. Гості провели профорієнтаційну роботу щодо вибору професії та вступу майбутніх абітурієнтів до вищих військових навчальних закладів України. Демонстрували презентації та відеоролики про життя студентів у навчальних закладах. Всіх, хто бажає здобути вищу військову освіту, запрошували до себе в навчальні заклади.