Від науки - до практики з Robokit

Дата: 10.11.2020 17:10

Від науки - до практики з Robokit Сьогодні, 10 листопада 2020 року, саме у ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ НАУКИ, у КЗ "Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів" прибув унікальний навчальний набір робота-конструктора. Дякуючи Олені Табінській і її блискучій презентації, в поле зору вчителя інформатики Єлісєєва А.В. потрапив цей робототехнічний набір. Він підкріплений методичними матеріалами, за супроводом яких можна виконати 68 різноманітних проектів. Олена, співпрацюючи із корейськими партнерами, фірмою ROBOROBO, допомогла нашій школі долучитись до апробації цього комплекту обладнання в змісті основних шкільних предметів та на заняттях з робототехніки. Продумана конструкція деталей та підключення електроніки разом із насиченою картинками та схемами інструкцією в 7-ми друкованих зошитах дасть можливість поглибити знання і вміння роботи з комп'ютером, електронікою, механікою. Структурний і логічний зміст методичного супроводу допоможе на практиці використати знання з математики, фізики, трудовго навчання, інформатики , технологій, програмування та іноземної мови, так як методичні зошити доступні і на англійській мові. А водночас із усім вищепереліченим в руки нашим учням потрапив інструмент вдосконалення STEM-компетенцій та STEM-навичок!