Участь в обласному онлайн конкурсі"Весняний STEM букет"

Дата: 16.04.2023 17:35

Участь в обласному онлайн конкурсі"Весняний STEM букет" Протягом березня 2023 року учні Царичанського ліцею мали змогу взяти участь у онлайн конкурсі "Весняний STEM букет". На конкурс було надіслано близько 30 робіт учнів ліцею.Конкурс проводився в межах Європейської кампанії STEM Discovery Campaign-2023 та VІ Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна». Організаторами конкурсу є КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» та освітній проєкт «STEM на Дніпрі».Дипломами переможців нагороджено чотирьох учнів Царичанського ліцею Царичанської селищної ради. Переможцями стали: Рашевський Євген, учень 3-В класу; Молодан Віталій, учень 4-А класу; Ковбаса Тимофій, учень 4-А класу; Самокиша Максим, учень 8-Г класу.Вітаємо переможців конкурсу, батьків, вчителів-наставників за високі досягнення та творчий підхід. Дякуємо і всім активним учасникам конкурсу.