Дата: 13.09.2023 19:59

У Царичанському ліцеї 11 та 12 вересня 2023 року були проведені засідання команд психолого-педагогічного супроводу по роботі з дітьми з особливими освітніми потребами. До складу команд увійшли директор ліцею, його заступник, директор інклюзивно-ресурсного центру, класні керівники та класоводи, учителі-предметники, асистенти вчителів, корекційні педагоги та батьки. Основною метою засідань було визначення цілей та завдань в рамках індивідуальної програми розвитку учнів з особливими освітніми потребами. У ході засідань було обговорено важливі питання щодо навчання та виховання учнів.

Працюємо спільно. Дякуємо колегам та батькам за співпрацю!