Дата: 07.05.2021 14:41

Пам’ятаємо, любимо, цінуємо.8 травня Ураїна святкує День пам’яті та примирення, а 9 травня День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.9 травня 2021 року виповнюється 76 років із моменту підписання капітуляції нацистів.З цього приводу 7 травня у КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» були проведені заходи:

- здійснили благоустрій території біля меморіалу загиблим воїнам-землякам;

- у шкільній бібліотеці відкрили виставку документальної та художньої літератури, приурочену цій даті;

- у класах були проведені виховні години «Пам’ятаємо, любимо, цінуємо», а саме:

1-2 класи - виставка малюнків «Мир очима дітей».

3-4 класи - майстер – клас – виготовлення композицій із квітів.

5-В, 6-Г, 8-В класи - майстер – клас - виготовлення плакатів «Дякуємо визволителям!»

5-Г, 9-В класи - проект «Не маємо права забувати ». ( Виготовлення макету пам’ятника.)

5-А, 8-А, 9-А класи - дослідження «Пам’ятники воїнам - визволителям».

( дослідження меморіальних дошок на честь воїнів–визволителів, братських могил та місць поховань загиблих та померлих захисників Вітчизни)

6-В, 7-А, 7-Г класи - фотоальбом «Дякую за Перемогу»!

6-А, 7-Б, 6-Б класи - пам’ятні події та цифри.

5-Б, 7-В класи - фоторепортаж «Війна в Європі».

8-Б, 9-Б, 11-А, 11-Б класи – подорож літературними стежками «В книжковій пам’яті - миттєвості війни».

10-А, 10-Б класи – військово-спортивні змагання команд джур «Мужність і відвага крізь покоління».

Педагоги та працівники школи взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу на честь загиблих у війні та вшанували пам’ять про них хвилиною мовчання.