Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок

Дата: 25.11.2020 16:18

Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.Щороку з 25 листопада по 10 грудня (День прав людини) проходить акція «16 днів дій проти гендерного насильства». Метою акції є привернення уваги громадськості до актуальних проблем насилля (фізичного, сексуального, психологічного, економічного); попередження насилля в родині та суспільстві; популяризація здорових цінностей сім’ї; формування ненасильницької ідеології в суспільстві.

У КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» за ініціативи рою «Орільські джури» було проведено інформаційну кампанію з метою підвищення обізнаності учнів з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості  щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Символом проти всіх форм насильства над жінками є біла стрічка. Тому сьогодні, 25 листопада,  старшокласники КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» долучилися до цієї акції: виготовили білі стрічки, одягнули їх на себе та розповіли про свої дії молодшим товаришам.