Конкурс «Наші герої»

Дата: 06.12.2020 16:40

Конкурс «Наші герої».Старшокласники  КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» взяли участь у обласних (заочних) конкурсах, приурочених Дню збройних сил України. Було запропоновано  презентувати відеоролик та написати есе в рамках кількох проектів. Учні нашої школи зупинилися на проекті «Наші герої», а саме: ройовий рою «Орільські джури 2020» Дубовик Артем написав есе «Герой наших днів», в якому розповів про героїчне сьогодення нашого земляка полковника Д.В.Кащенка,  а учень 9-В класу Кобзар Данило підготував відеоролик  про Дмитра Валерійовича.

За підсумками конкурсу Дубовик Артем виборов ІІ місце в конкурсі «Наші герої» та був нагороджений Грамотою  та цінними подарунками комунального закладу позашкільної освіти «Центр позашкільної освіти» Дніпропетровської обласної ради».