#Свою_Україну_любіть

Калинова моя Україна Галаган Максим, 10-Б клас Царичанський ліцей Царичанської селищної ради. Керівник: Китайгора Н.Д. #Свою_Україну_любіть

14:53 08.03.2024

#Свою_Україну_любіть

Стежина до рідного дому Гавриленко Вікторія, 10-Б клас Царичанський ліцей Царичанської селищної ради. Керівник: Китайгора Н.Д. #Свою_Україну_любіть

14:49 08.03.2024

#Свою_Україну_любіть

Колір Перемоги. Макаренко Єва 10-Б клас Царичанський ліцей Царичанської селищної ради. Керівник : Китайгора Н.Д.

14:47 08.03.2024

#Свою_Україну_любіть.

Назва роботи: "Тарас Шевченко-погляд крізь століття!" Автор: Савінова Софія. Царичанський ліцей, 6-Б кл. Керівник: Л. М, Курись.#Свою_Україну_любіть.

14:44 08.03.2024

До Міжнародного дня жінок і дівчат у науці

Малик Аріна, здобувачка освіти 9-А класу Царичанського ліцею Царичанської селищної ради. Беру участь в обласному челенджі до Міжнародного дня жінок і дівчат у науці. #ДніпрожінкиунауціМАН Я - дівчина і займаюся наукою, бо переконана, що за нею - майбутнє.Опановуючи основи знань у рідному ліцеї, давно усвідомила роль знань у своєму житті, адже без них неможливо здійснити професійне самовизначення і стати успішною людиною. На мою думку, жінка може зробити якесь наукове відкриття, не гірше за чоловіка (історія науки вже це довела !). У майбутньому я мрію підкорити вершину царини Мовознавства, мені подобається вивчати українську мову, тому хочеться дослідити лексико-семантичний рівень фольклору Приорілля.Жінка в науці - Богиня і може все, саме тому я вірю, що незабаром українське мовознавство поповниться ще одним ім'ям - Малик Аріна !

14:39 07.03.2024

Культура безпечного життя

Культура безпечного життя Четвертого та п’ятого березня 2024р. у Царичанському ліцеї була проведена зустріч учнів 6, 7, 9, 10 класів з провідним інспектором ВЗНС Дніпровського РУ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області старшим лейтенантом служби цивільного захисту Чередніченком Олексієм Сергійовичем. Досвідчений у своїй справі Олексій Сергійович доступно і цікаво розкрив учням основні питання пожежної безпеки: причини і наслідки загорання, правила поведінки у задимленому приміщенні, евакуація з нього. У своїй бесіді з учнями він підкреслив, що причиною пожеж може бути навмисний підпал, паління. Нагадав підліткам про те, що існують юридичні закони, за якими передбачається не тільки адміністративна, але і кримінальна відповідальність за навмисно скоєний вчинок. Більш детально зупинився на вибухонебезпечних предметах, видах мін. Пояснив, як діяти, якщо людина потрапила на мінне поле. Зазначив, що міни важко побачити та розпізнати серед кущів, трави,гілля. Важливо знати, який вони можуть мати вигляд…Наприкінці заходу рятувальник вручив учням брошури «Ментальне здоров’я дітей під час війни: поради батькам та опікунам», газети « Палаючі новини», пам’ятки з правилами пожежної безпеки «Бережіть екосистеми від пожеж!», «Бережіть довкілля і своє здоров’я – не випалюйте сухостій!».Діти повинні розуміти, що від їхніх знань, умінь та навичок залежить життя, здоров’я і безпека оточуючих.Такі зустрічі формують у підростаючого покоління культуру безпечного життя.

14:37 05.03.2024

До Міжнародного дня жінок і дівчат у науці.

Ковтун Владислава, здобувачка освіти 9-Г класу Царичанського ліцею Царичанської селищної ради. Беру участь в обласному челенджі до Міжнародного дня жінок і дівчат у науці. #ДніпрожінкиунауціМАН

14:27 04.03.2024

до Міжнародного дня жінок і дівчат у науці.

14:24 02.03.2024

На захисті життя

На захисті життя 01.03.2024 р. у Царичанському ліцею відбулася зустріч учнів 4-А класу з провідним інспектором ВЗНС Дніпровського РУ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області старшим лейтенантом служби цивільного захисту Чередніченком Олексієм Сергійовичем. Інспектор дуже цікаво, доступно та кваліфіковано провів роз’яснювальну роботу з учнями щодо питань пожежної безпеки. Під час зустрічі діти пригадали правила безпечної поведінки в побуті, розглянули види мін, а також особливу увагу звернули на безпечне поводження під час пожежі. я зустріч сприяла виробленню в учнів навичок і умінь грамотно й чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого життя та здоров’я

14:22 01.03.2024